SPOZNAJTE ROZDIEL

ASICS

Spoznajte rozdiel v bežeckej obuvi značky Asics

Zažite pocit maximálneho pohodlia a nasajte maximum energie pri behu späť. Vďaka špeciálnej pene FLYTEFOAM™ a technológiu GEL™ chránite svoje zdravie a kĺby, použité materiály vo zvršku Vám zabezpečí potrebnú termoreguláciu.

Užívajte si beh v nových Asics NIMBUS 23

Táto verzia je vhodná pre neutrálne bežcov. Nimbus 23 ponúka pohodlnejšie došľap vďaka technológii GEL™, ktorá tlmí nárazy pod pätou aj špičkou a tým napomáha znižovať otrasy. Vylepšená technológia GEL ďalej znižuje zaťaženie nôh, zatiaľ čo pena FF™ Propel v medzipodošvi poskytuje energickejší jazdu.

Pánske bežecké topánky Asics NIMBUS 23 žlté


VÝŠKA PATY: 25 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 15 mm

Model GEL-NIMBUS™ 23 bol navrhnutý v spolupráci s vytrvalostnými bežci, ktorí sa orientujú na dlhé vzdialenosti. Vďaka implementácii väčšieho množstva peny do medzipodošvy sa minimalizoval dopad tvrdých otrasov pri došliapnutí a tým sa zvýšila ochrana vášho zdravia a kĺbov.

NAKUPOVAŤ

Dámske bežecké topánky Asics NIMBUS 23 W modré


VÝŠKA PATY: 27 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 14 mm

Či už ste skúsený profesionál alebo začiatočník, bežecká obuv GEL-NIMBUS ™ 23 je navrhnutá tak, aby poskytovala mäkké odpruženie a citlivejšie krok.

NAKUPOVAŤ

 

Ľahkosť a mäkkosť, tým je GEL-NIMBUS™ 23 výnimočný, a preto ponúka Mikkovi Mallovi, členovi ASICS FrontRunner, absolútne pohodlie, ktoré pri tréningu potrebuje - či už beží 10k alebo polmaratónu.

SHLÉDNOUT VIDEO